Kadrioru restoturniir tennises

Turniiri toetavad

Mänguformaat:
Toimumisaeg:
Peakohtunik:
Registreerimine:
Tabelid ja ajakava:
Formaat:
Väljak:
Osavõtutasu ühes võistlusklassis:
Pallid:
nais- ja meesüksikmäng
nais- ja meespaarismäng
segapaarismäng
17.07.2023-03.09.2023
Karin Küttis, tel: +372 5064164
kuni 13.07.2023 kell 20.00
mänguajad lepitakse vastaste vahel jooksvalt kokku, igaks mänguvooruks on u. nädal
info saadetakse osalejatele e-mailiga ja pannakse üles sellele lehele 16.07.2023
Kadrioru saviliivaväljakud
üksikmäng: kolmest parem setid, otsustav sett tie-break 10-ni
paarismäng: otsustava punktiga
üksikmäng: 45€
paarismäng: 30€
Wilson RG All Court 8.50€/purk

Võitjate autasustamine 18.10.2023

Fotod: Rein Kompus

Osalejad
Kerly Randlane
naisüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
naispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Ülli Ennuste
Aet Kull
naisüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Anu Adra—Entsik
naisüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Liisa Õunmaa
naisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Viktor KOPLUS
meesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Janar Kalmus
meesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner:
segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Marilys Väärsi
Marilys Väärsi
naisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Jane Taaber
segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Rain Sinimaa
Roy Puuström
meesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Roy Puuström
meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Rain Sinimaa
Stella Karilaid
naisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Triin Sigus
naisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Jekaterina Minkova
naisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Ingrid Koort
naisüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
segapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) partner: Kaido Koort
Kaido Koort
meesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Viktor KOPLUS
meesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Mari Saar
naisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
naispaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) partner: Kirsi Ansper
Peeter Soots
segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Lena Galjanova
Jane Taaber
segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Rain Sinimaa
Siim Mansberg
meesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Janar Kalmus
segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Evely Kink