Kadrioru restoturniir tennises

Turniiri toetavad

Mänguformaat:
Toimumisaeg:
Peakohtunik:
Registreerimine:
Tabelid ja ajakava:
Formaat:
Väljak:
Osavõtutasu ühes võistlusklassis:
Pallid:
nais- ja meesüksikmäng
nais- ja meespaarismäng
segapaarismäng
17.07.2023-03.09.2023
Karin Küttis, tel: +372 5064164
kuni 13.07.2023 kell 20.00
mänguajad lepitakse vastaste vahel jooksvalt kokku, igaks mänguvooruks on u. nädal
info saadetakse osalejatele e-mailiga ja pannakse üles sellele lehele 16.07.2023
Kadrioru saviliivaväljakud
üksikmäng: kolmest parem setid, otsustav sett tie-break 10-ni
paarismäng: otsustava punktiga
üksikmäng: 45€
paarismäng: 30€
Wilson RG All Court 8.50€/purk

Võitjate autasustamine 18.10.2023

Fotod: Rein Kompus

Osalejad
Eesnimi Perekonnanimi Üksikmäng Üksikmäng Paarismäng Paarismäng Segapaarismäng Segpaarismäng
Tarmo Rahkama meesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) segapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Helen Tälli naispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Leaana Truumaa naisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) naispaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Kirsti Priivits naisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Toomas Luhse Luhse meesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Martin Karro meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Jane Taaber naispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Marian Gilden segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Erki Tammenurm meesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Indrek Sikdam segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Indrek Sikdam meesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Rasmus Kriisa meesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), meesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Ülli Ennuste naisüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) naispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Helen Tälli naisüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Erki Tammenurm meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Ann Kase naisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) naispaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Epp Vessel segapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Evely Kink segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Maarja Vaikla naisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
erki vaht meesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)