Kadrioru restoturniir tennises

Turniiri toetavad

Mänguformaat:
Toimumisaeg:
Peakohtunik:
Registreerimine:
Tabelid ja ajakava:
Formaat:
Väljak:
Osavõtutasu ühes võistlusklassis:
Pallid:
nais- ja meesüksikmäng
nais- ja meespaarismäng
segapaarismäng
17.07.2023-03.09.2023
Karin Küttis, tel: +372 5064164
kuni 13.07.2023 kell 20.00
mänguajad lepitakse vastaste vahel jooksvalt kokku, igaks mänguvooruks on u. nädal
info saadetakse osalejatele e-mailiga ja pannakse üles sellele lehele 16.07.2023
Kadrioru saviliivaväljakud
üksikmäng: kolmest parem setid, otsustav sett tie-break 10-ni
paarismäng: otsustava punktiga
üksikmäng: 45€
paarismäng: 30€
Wilson RG All Court 8.50€/purk

Võitjate autasustamine 18.10.2023

Fotod: Rein Kompus

Osalejad
Tarmo Rahkama
meesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
segapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) partner: Tuulikki Uluots
Helen Tälli
naispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Inga-Kai Polonski
Leaana Truumaa
naisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
naispaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) partner: Ann Kase
Kirsti Priivits
naisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Toomas Luhse Luhse
meesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Martin Karro
meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Erko Toomet
segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Anastassia Solovieva
Jane Taaber
naispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Kairit Kasepuu
Marian Gilden
segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Indrek Sildam
Erki Tammenurm
meesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Triin Piik
Indrek Sikdam
segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Marian Gilden
Indrek Sikdam
meesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Rasmus Kriisa
meesüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad), meesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
Ülli Ennuste
naisüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
naispaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Kerly Randlane
Helen Tälli
naisüksikmäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad)
Erki Tammenurm
meespaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Andres Zoober
Ann Kase
naisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
naispaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) partner: Leaana-Helena Truumaa
Epp Vessel
segapaarismäng 2. tugevusgrupp (4. liiga) partner: Georg Brikmann
Evely Kink
segapaarismäng 1. tugevusgrupp (kõik liigad) partner: Siim Mansberg
Maarja Vaikla
naisüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)
erki vaht
meesüksikmäng 2. tugevusgrupp (4. liiga)